Meghna Preloader

Základní popis Noci v krytu

Zážitek i tyto webovky jsou zatím v přípravě a hotové budou snad během jara 2017. Odhadovaná cena je zatím 1400 Kč za noc pro dvě osoby s tím, že se to může změnit, stejně jako přesný průběh. Texty níže je spíš v tuhle chvíli přáním než jistou realitou již od začátku.

Prožijte noc sami v krytu a zažijte absolutní tmu. V ceně stylové občerstvení, možno za doplatek MRE nebo jiné jídlo zařídit. Vyberte si z několika možných settingů nastavení výzdoby a zvukové kulisy. Nebo navrhněte vlastní představu a zkusíme jí uskutečnit. Pro přespání jsou na místě dvě vojenská lehátka, spacáky a deky. Na místě funkční WC a umyvadlo s užitkovou vodou. Ráno můžete odejít buď hlavním vchodem nebo prolézt nouzovým východem zpět na světlo světa.

Kryt je možné pronajmout i samostatně. Detaily o krytu jsou na samostatné stránce, kontakt je stejný, takže stačí napsat mail a domluvit se.

10

Spokojených zákazníků

90 %

Pozitivních hodnocení

Varianty


Všechny varianty jsou základní připravené možnosti, ale hlavním cílem je Vaše spokojenost a je tedy možné udělat kombinaci nebo zkusit vymyslet něco naprosto individuálního, pokud máte zájem. Všechny varianty obsahují dvě lehátka na přespání se spacáky a dekami (možnost donést si vlastní spacák), jídlo odpovídající přežití v krytu (suchary, luncheon meat, trvanlivý salám). Možnost jídlo změnit/zlepšit na MRE za 200 korun navíc. Případně je možné se domluvit na jiném režimu ohledně jídla.

Falešný poplach

Také nazývané klidná noc. Zážitek začíná sirénou, která utichne a zbytek noci se nic nestane a nemusíte se ničeho bát, ale samozřejmě musíte v krytu pro jistotu zůstat celou noc. I sirénu je možné vynechat, takže ideální pokud si chcete užít samotného krytu, který bude vyzdoben, aby vypadal jak mohl vypadat za komunismu, kdy byl připraven k použití.

Bombardování Prahy

Zažijte letecký poplach, který Vás zažene do krytu, kde uslyšíte, že pokračuje většinu noci a do toho dopadají bomby na Prahu a uslyšíte výbuchy. Kryt bude vyzdoben, aby vypadal jak mohl vypadat za komunismu, kdy byl připraven k použití. Takže si užijete, jak by to vypadalo, kdyby Praha za Studené války byla bombardovaná a Vy měli štěstí dostat se do krytu.

Po nukleární katastrofě

Zažijte noc v krytu po nukleární katastrofě, pravděpodobně poslední lidí v širokém okolí. Kryt bude vyzdoben moderními i staršími doplňky, takže neurčité kdy k tomu došlo. Navíc složka s informacemi o proběhlé atomové válce. Zvuková kulisa vzdálených padajících budov a praskání vychládajícího okolí a možná poslední vysílající rádio.

Zombie apokalypsa

Zažijte přežívání zombie apokalypsy zavření v krytu. Kryt bude vyzdoben moderně a Vašimi pár zbraněmi, také složkou s informacemi o zombie nákaze a jejím šíření a o tom, že ráno by měla přiletěl helikoptéra k nouzovému východu. Zvuková kulisa je hlavně siréna, která často umírá a pak se rozjede, do toho chroptění zombie většinu doby a škrabání na dveře krytu.

Česká apokalypsa

Zažijte naší vlastní variantu na apokalypsu přímo v naší malé zemi. Kryt bude vyzdoben moderními předměty, možná zbraněmi, Vy dostanete uniformy s kabáty a zapečetěnou složku, kterou nesmíte otevřít a ráno předat generálovi, který přiletí. Víte, že venku je nebezpečno a nesmíte vycházet a nikoho vpustit dovnitř, prý se jedná o biologický útok.

Strašidelný kryt

Chcete strávit celou noc ve strachu? Kryt se promění v zapadlé prokleté sklepení, vyzdobené umělými pavučinami a podobnými děsivými dekoracemi. Zvuková kulisa typicky děsivá, od kvílení meluzíny přes pochechtávání čarodějnic po brečící děti a všechno různě mezi. A možná i něco dalšího se v průběhu noci stane, aby vás to vyděsilo ještě víc.

Útočiště milenců

Romantická noc v krytu pro lidi, co mají rádi netradiční romantiku, ale zároveň by rádi i trochu té klasické. Vyzdobení krytu moderními předměty a látkami nebo podobnými věcmi na změkčení prostoru, svíčky a tak, ideálně přesně dle Vašeho přání. Zvuková kulisa buď výběr romantických písní nebo přímo, co si budete přát nebo si sami přinesete.

Náš Tým

Monty

Martin Bezdíček

Správce krytu

Nejen správce krytu, ale i hlavní garant celého projektu Noc v krytu, který dělá prakticky všechno od webu přes rekvizity, nápady až po samotnou realizaci a úvadění lidí do krytu.

InDance

InDance

Spoluprovozovatel

Taneční škola InDance má v pronájmu celou budovu, kde se kryt nachází. Pro Noc v krytu zajišťuje především marketing a kontrolu, že vše bude v pořádku. Odkaz na jejich stránky.

Náš Ceník

Základ

1400 Kč

  • Noc ve dvou v krytu
  • Jídlo a pití na dobu v krytu
  • Lehátka se spacáky a dekami na spaní
  • Varianta noci dle výběru
  • Instruktáž k pobytu v krytu
Zapsat termín - zatím nezapíše

Co o nás říkají lidé

Meghna

Náhodný kolemjdoucí

11. 1. 2017

Ano, opravdu to je CO kryt pod budovou a asi půjde jednou použít.

Napište nám

Kontakty

Preferujeme kontakt přes e-mail pokud je to možné a pokud uvedete telefon, tak pak zavoláme my Vám.

Adresa: Gercenova 1181/10, 102 00, Praha 10
Telefon: +420 776 049 380
E-mail: krytco@krytco.cz
Děkujeme. Pošťák je už na cestě :)
Omoouváme se, něco se nepodařilo, zkuste to později nebo napište mail přímo :(